Як дістатися до аеропорту Малага

Аеропорт Малаги (Malaga Pablo Ruis Picasso Airport) знаходиться в 8 км від міста й обслуговує курортне узбережжя Коста-дель-Соль, приймаючи та відправляючи рейси в більш ніж 60 країн.  Четвертий за завантаженістю аеропорт Іспанії після Мадрида, Барселони й Пальма-де-Мальорки.

Офіційний сайт: malagaairport.eu

На автобусі до міста Малага

Цілодобовий автобус Лінія А експрес (línea Express Aeropuerto) відправляється від виходу із залу прибуття. До міста цей маршрут доставить за 15 хвилин залежно від часу доби та руху. Квиток коштує 3 євро, багаж — безкоштовно. Оплатити проїзд можна тільки готівкою водієві. Автобус їде до центру Малаги.

На сайті перевізника можете подивитися розклад та зупинки: emtmalaga.es

Міжміські автобуси

Від аеропорту можна дістатися до Марбельї, Естепона, Нерхі, Санта-Амалії й інших населених пунктів на міжміських автобусах.

Автобуси до автовокзалу Марбельї та курорту Естепона відправляється від виходу із залу прибуття. Рейси обслуговуються компанією Avanzabús. Від цієї ж зупинки ходять автобуси Alsa до міста Нерхі. Транспорт до Санта-Амалії відправляється від вантажного термінала — це автобуси лінії 135.

На поїзді

Станція приміських поїздів розташована в будівлі терміналу Т3, з боку зони прибуття. Від зали прибуття до станції 2-3 хвилини пішки. Поїзди з’єднують аеропорт з центром та іншими популярними об’єктами:

  • до Torremolinos –  10 хв
  • до Benalmadena  – 17 хв
  • до Los Boliches – 30 хв
  • до Fuengirola  – 34 хв
  • до центра Малаги – 12 хв

Квитки можна купити в автоматах самообслуговування. Приймається готівка та картки.

Лінія С1 Renfe приміських поїздів пов’язує аеропорт Малаги з центром  та кількома місцями на узбережжі Коста-дель-Соль. Маршрут лінії С1: Malaga Centro-Alameda – Fuengirola (через аеропорт).

  • Вартість проїзду по зонах: аеропорт — центр Малаги 1,80 євро; в Торремолінос – 1,80; Бенальмадена – 2,05; Фуенхірола – 2,70.
  • Разові квитки: 1/2 зони 1,80 €, 3 зони 2,05 €, 4 зони 2,70 €, 5 зони 3,60 €
  • З аеропорту поїзди починають ходити о 06:44  до 00:54. Інтервал руху: кожні 20-35 хвилин, залежно від часу доби.

 

Карта поїздів Малага-Аеропорт