Поради по виживанню в автобусі

Вибір місця в автобусі

В автобусі не всі місця однакові. З точки зору безпеки краще вибирати сидіння в середній частині, так як за статистикою більшість неприємностей відбувається при лобовому зіткненні або ударі ззаду.

Якщо з точки зору комфорту:

Біля вікна або проходу?

Багато хто вибирає місце біля вікна заради прекрасних пейзажів. Крім того, вікно дає можливість схилити на нього голову і поспати. Втім, в нічний час ніяких красот не видно, а шия вже через півгодини починає затікати, так що всі переваги місця біля вікна можуть виявитися несуттєвими. Зате біля проходу ви будете мати більше простору й навіть зможете витягнути ноги.

Спереду або ззаду?

Пам’ятайте про те, що ви не можете відкинути спинку на задніх місцях і там трясе сильніше. Якщо ж ви розташуйтеся спереду, то доведеться всю дорогу жмуритися від фар зустрічних автомобілів і споглядати всі вигини дорожнього полотна. Задоволення на любителя.

Біля жінки чи чоловіка?

Якщо в автобусі ви самі можете вибирати, де вам сідати, то першим ділом оціните загальну адекватність попутника, а потім його розміри. Сидіти всю ніч поруч з людиною яка сіла на півтора сидіння тілом можна побажати тільки ворогові. А стать – це вже питання смаку

Перший раз, коли їдеш на автобусі, дивишся на всіх цих людей, які взяли з собою беруші і маску для сну з подивом. Але потім швидко починаєш їм заздрити і картати себе за необачність. Не повторюйте цієї помилки. Виспатися в автобусі вночі важко, а без цих пристосувань так і взагалі дуже важко.

Ковдра і подушка

Як подушку краще взяти спеціальну надувну, яка підтримує голову і шию в оптимальному положенні. Це геніальний винахід людства, з яким ніколи не зрівняється ваша зім’ята куртка або сумка.

Що стосується ковдри, то слід взяти в автобус легкий плед або довгу куртку, яку ви зможете на себе накинути. Іноді різниця температур на шляху може досягати декількох десятків градусів (особливо якщо автобус проходить по гірських районах), так що якщо ви не хочете тремтіти від холоду, то слід враховувати цю обставину.

Пиття і туалет

Про який комфорт в поїздці може йти мова, якщо ви хочете пити? Ще більш болісні моменти наступають, коли ви розумієте, що хочете в туалет, а до найближчої зупинки їхати і їхати. Боротися з цими двома видами дискомфорту дуже просто.

Беріть завжди з собою в автобус пляшку води. Навіть якщо вона там повинна бути, все одно беріть.
На кожній зупинці подумайте про відвідування туалету. Не звертайте уваги на свою лінь і всі ці «начебто не хочеться» і «поки терпимо». Заодно і розімнетесь.

Що взяти з собою

До подорожі в автобусі готуватися треба ретельно. Варто заздалегідь подбати, щоб все необхідне було під рукою.

Тут невеличкий список, на який можна орієнтуватися:

  • Невелика сумочка або натільний гаманець з найціннішими речами. Документи, гроші, квитки, картки, смартфон і так далі.
  • Рюкзак або сумка з речами, які вам можуть стати в нагоді.
  • Предмети для сну: світлозахисна маска, беруші, плед або куртка, надувна подушка.
  • Розваги: книга, смартфон, плеєр, планшет.
  • Медичні засоби, які можуть стати в нагоді вам при укачуванні, отруєнні або які прописані вам лікарем.
  • Вода і невеликий перекус: горішки, енергетичні батончики, цукерки.
  • Туалетний папір

Comments

Залишити відповідь